Запись на курсы

Запишитесь на курсы сейчас. Мы вам перезвоним как только получим заявку.
Заполните поля и нажмите

Наша группа

Мы Вконтакте

Мы на ТВ

ВВОЗ ЛЕКАРСТВ В УКРАИНУ


Ви везете з собою ліки? Довідайтесь, які ліки можна з собою везти і за яких умов

Відповідно до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" на територію України можуть ввозитись лікарські засоби, зареєстровані в Україні, за наявності сертифіката якості, що видається виробником.

Для індивідуального використання громадянами на митну територію України можуть ввозитись незареєстровані лікарські засоби.

При ввезенні незареєстрованих лікарських засобів для індивідуального використання громадянами до МОЗ України подається лист на ім'я заступника Міністра, у якому зазначається мета ввезення незареєстрованого лікарського засобу, його назва (міжнародна непатентована та торгова), фармакотерапевтична група, лікарська форма, кількість в одній упаковці, загальна кількість упаковок, фірма-виробник, номер серії випуску, термін придатності, умови зберігання.

Незареєстровані лікарські засоби ввозяться за наявності сертифіката якості фірми-виробника, який подається до МОЗ України протягом 3 днів після одержання вантажу.

При разовому ввезенні незареєстрованих лікарських засобів з метою індивідуального використання громадянами в кількості, необхідній на курс лікування, подаються наступні документи:

- довідка лікаря із зазначенням діагнозу захворювання;

- рецепт на даний лікарський препарат згідно із Правилами МОЗ України, затвердженими наказом МОЗ України від 30.06.94 N 117 (підпис і особиста печатка лікаря, підпис відповідальної особи і кругла печатка лікувальної установи).

Для індивідуального використання забороняється пересилати наркотичні, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, а також ліки, що мають обмежений термін придатності та потребують особливих умов зберігання (вакцини, сироватки, імунобіологічні препарати, препарати крові та продукти їх переробки тощо).

Советуем посетить: